وب سرویس

به سرویس خود قدرت ارسال و دریافت فکس اینترنتی ببخشید

 • معرفی
  با فعال سازی این قابلیت، توسعه دهندگان نرم افزار امکان مجهز کردن نرم افزارهای خود به قابلیت ارسال و دریافت فکس اینترنتی را خواهند داشت.
 • ایجاد شده برای توسعه دهندگان
  وب سرویس RESTful مبتنی بر JSON، امکان راه اندازی و ادغام سرویس فکس اینترنتی با سرویس شما را در کمترین زمان مقدور می سازد. FAX.IR با بکارگیری بیش از 15 سرور اختصاصی، ارائه سرویسی فوق العاده به توسعه دهندگان را تضمین می نماید.
 • سازگار با اکثر زبان های برنامه نویسی
  به دلیل معماری RESTful و قالب JSON استفاده شده برای انتقال داده ها امکان پیاده سازی این سرویس با اکثر زبان های برنامه نویسی مانند Java, PHP, .NET و ... وجود دارد.
 • نحوه استفاده
  از وب سرویس FAX.IR به دو صورت می توان استفاده کرد
  • ١) ارائه سرویس خود (مانند اتوماسیون اداری، سرویس پیامکی، ...) به مشترکین فعلی FAX.IR: در این حالت مشترک به سایت FAX.IR هدایت می شود و مجوز کنترل امکانات اشتراک خود در FAX.IR را به توسعه دهنده می دهد.

  • ٢) افزودن امکان ارسال و دریافت فکس اینترنتی در نرم افزار / سرویس خود: در این حالت توسعه دهنده امکانات ارسال و دریافت فکس پنل خود را به مشترکین خود می دهد. برای انجام این کار اشتراک توسعه دهنده بایستی دارای اعتبار کافی باشد. در صورت تمایل برای داشتن بیش از یک شماره (جهت دریافت فکس) اشتراک توسعه دهنده بایستی از نوع سازمانی باشد.
 • هزینه
  هزینه فعال سازی این قابلیت یک بار به مبلغ ١٠٠,٠٠٠ تومان می باشد.
  جهت ارائه سرویس خود به مشترکین فعلی FAX.IR هیچگونه هزینه مازاد دیگری وجود ندارد.
  جهت افزودن امکان ارسال و دریافت فکس اینترنتی در نرم افزار / سرویس خود بایستی اشتراک FAX.IR توسعه دهنده به میزان کافی دارای اعتبار و شماره فکس جهت ارائه به مشترکین خود باشد.
   

English Powered by AFR@NET
Copyright © 2017 Atrisa Co. All rights reserved
فکس
خانه
ورود اعضا
قابلیت‌ها
امنیت سرویس
موبایل
عضویت
تعرفه‌ها
عضویت
پرداخت پیش‌فاکتور
سازمان‌ها
ارسال هدیه
پشتیبانی
راهنما
وب سرویس
سوالات متداول
درخواست افزودن قابلیت
تماس با ما
درباره ما
در رسانه ها
گواهینامه‌های دریافتی
قوانین و مقررات
فرصت‌های شغلی